ساعت رولکس

بیوگرافی ستاره جیریایی + تصاویر

۱۰ فروردین ۱۳۹۶
دسته‌بندی نشده
ستاره جیریایی(setareh jiriyaei) فارغ التحصیل رشته مدیریت فرهنگی است و گوینده خبر برنامه اخبار جوانه ها است.وی کار مجریگری را از دوران مدرسه شروع کرد و اکنون یک مجری بسیار حرفه است.
شروع فعالیت :
در سال ۱۳۸۴ ستاره جیریایی طی یک فراخوان عمومی وارد رسانه ملی شد و پس از طی کلاس ها و تست های و دوراهای فراوان در قسمت اخبار دانش اموزان مشغول به کار شدو به واسطه خبرهایی که پوشش میداد توسط برخی افراد تهدید نیز میشد.این در حالی بود که هنوز در مقطع دبیرستان بود.
بیوگرافی ستاره جیریایی + تصاویر
شروع حرفه ای مجری گری :
ستاره جیریایی در سال ۱۳۹۰ برای اولین بار وارد عرصه مجریگری شد و کار خود را به عنوان دبیر و گزارشگر و گوینده اخبار جوانه ها شروع کرد
وی در مورد این کار خود میگوید:کار گزارشگری و مجری گری زمان و ساعت مشخصی ندارد و باید در هر زمانی برای کار اعزام شویم اما به عنوان دبیر از ساعت ۱۱ الی ۱۶ در تحریریه حضور دارم.
وی درباره نوشتن خبر برای کودکان میگوید:نوشتن خبر برای بچه* ها خیلی سخت و حساس است.برای این کار باید زبان بچه ها را بشناسی و از به کار بردن کلماتی و جملاتی که درکش برای بچه ها سخت است خودداری شود. در خبر نویسی برای بچه ها چالش های دنیای بزرگترها در پیش رویت نیست و در صورتی که از جملات سنگین و غیر قابل فهم بچه ها و همچنین خبر هایی که دور از ذهن بچه هاست استفاده شود موجب دلزدگی آن ها از اخبار و دنیای خبر می شود.

بیوگرافی ستاره جیریایی + تصاویر